+48 781 818 293

sprzettv@grupazpr.pl

O nas

Grupa ZPR Media ma na celu dostarczanie odbiorcom wiedzy, rozrywki, informacji i porad. Oferta merytoryczna wypracowana przez Zespół udostępniana jest na zewnątrz poprzez wszystkie dostępne kanały dystrybucji (prasę, radio, Internet i telewizję), dzięki czemu dociera do osób o różnych zwyczajach korzystania z mediów. Firma stawia także na bezpośredni kontakt z odbiorcami, realizując szeroki wachlarz eventów: koncertów, festiwali, imprez, szkoleń, a także targów i wystaw.

 

Partnerzy biznesowi Grupy ZPR Media mogą korzystać z różnorodnych i wielowymiarowych wariantów współpracy, wypracowanych pod kątem jak najlepszego zaspokojenia ich oczekiwań. Media należące do Grupy zapewniają skuteczne i przyjazne dotarcie z przekazem reklamowym do obecnych i potencjalnych klientów.

 

Dysponujemy Studiami telewizyjnymi i zasobami sprzętowymi do realizacji małych, średnich i dużych projektów. Sprzęt filmowy, audio, oświetlenie, wózek i kran kamerowy renomowanych światowych firm. Realizujemy wszelkiego typu nagrania AV w Polsce i za granicą.

 
Specjalizujemy się w produkcjach typu koncerty, talent show, reality tv, konferencje, webinaria itp.

Wszelkie prawa zastrzeżone @tvrental

Rental ZPR

ul. Wał Miedzeszyński 646,budynek 1

03-994 Warszawa

sprzettv@grupazpr.pl

+48 781 818 293